O nas

W tym miejscu znajdą Państwo informację o Zarządzie Fundacji i osobach, które tworzą naszą misję jaką jest niesienie pomocy osobą poszkodowanym w wypadkach na akwenach wodnych i wspieraniu Ratownictwa Wodnego w Polsce i propagowaniu zdrowego i aktywnego stylu Życia . Zachęcamy do przyłączenia się wszystkich osób zainteresowanych jak i organizacji pozarządowych i firm prywatnych.

Jan Marcin Ziaja

Bydgoszcz

Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczpospolitej Polskiej

Prezes


Moje motto:

"Każdy myśli o zmienianiu świata, lecz nikt nie myśli o tym by zmienić samego siebie."

Moją pasją od wielu lat jest Ratownictwo Wodne i dlatego postanowiłem otworzyć Fundacje, która będzie zajmować się wspieraniem Ratownictwa Wodnego w Polsce i szeroko rozumianą profilaktyką, która wiem z własnego doświadczenia w Ratownictwie sprawdza się bardzo dobrze i niewątpliwie wpływa na bezpieczeństwo. W uzupełnieniu o profesjonalne służby musi przynieść sukces w postaci poprawy bezpieczeństwa Polek i Polaków. Dodatkowo od 2016 r. jestem Specjalistą Ubezpieczeniowo-Finansowym współpracującym z PZU SA i PZU Życie SA. Liczne warsztaty, szkolenia oraz wiele lat pracy z klientami pozwoliło mi na zdobycie bogatego doświadczenia, które wykorzystuję w codziennej pracy i prowadzeniu i rozwijaniu Fundacji.

Dariusz Baca

Zabrze

Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczpospolitej Polskiej

Członek Zarządu


Moje motto:

"Zawsze Razem"

Dariusz Baca – elektronik, przedsiębiorca, założyciel Fundacji TATA KOCHA. Utworzył od zera działającą ponad 20 lat na rynku w branży elektroniki samochodowej firmę DAREX. Aktywny działacz na rzecz uświadamiania i walki z przemocą emocjonalną tzw. Alienacją Rodzicielską. Z zamiłowania podróżnik, płetwonurek, kite-surfer i ski-free rider.


Mikrogrant jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Operatora w ramach Projektu „ Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej V” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Wykonanie: ZIS