NASI PARTNERZY

W tym miejscu mogą Państwo zobaczyć i poczytać w jaki sposób można wesprzeć naszą Fundacje i kto już w chwili obecnej nas wpiera i w jaki sposób. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi partnerami i ich usługami za pośrednictwem, których mogą Państwo nas wesprzeć .

Centrum Ubezpieczeniowo-Finansowe Jan Ziaja jako moja prywatna firma działająca w sektorze Ubezpieczeniowo-Finansowym od samego początku finansowo i logistycznie wspierała powstanie fundacji i zgodnie z moimi założeniami zawsze jako podmiot gospodarczy ściśle związany z fundacją zawsze będzie wspierać finansowo i logistycznie działania Fundacji i poprzez kontakt ze swoimi klientami informować o działaniach i zachęcam do aktywnego uczestniczenia w wspólnych inicjatywach . W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia majątkowe ( auto, dom, firma, podróż, szkolne dla dzieci, obowiązkowe OC, rolnicze) na życie ( grupowe i indywidualne, prywatna opieka medyczna, kapitałowe) usługi Finansowe( kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, leasingi dla firm) inwestycje ( depozyty w złoto i metale szlachetne ).

Dzięki współpracy z Firmą CaschBack World, każda osoba może w łatwy i prosty sposób zacząć wspierać naszą fundację . Wystarczy wejść na link https://cbw.to/ubahgj i zarejestrować się w programie i w prosty sposób zacząć zarabiać na zakupach . A nasi partnerzy podzielą się z nami swoimi dochodami i wesprą naszą fundację . Nie czekaj zacznij zarabiać i pomagać jednocześnie . Liczymy na Ciebie .


Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Wykonanie: ZIS