W tym miejscu znajdą Państwo informację o zarządzie Fundacji i osobach, które tworzą naszą misję jaką jest niesienie pomocy osobą poszkodowanym w wypadkach na akwenach wodnych i wspieraniu Ratownictwa Wodnego w Polsce . Zachęcamy do przyłączenia się wszystkich osób zainteresowanych jak i organizacji pozarządowych .

Jan Ziaja

Bydgoszcz

Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczpospolitej Polskiej

Prezes


Moje motto:

"zawsze płyń do brzegu"

Jestem Specjalistą Ubezpieczeniowo-Finansowym współpracującym z PZU SA i PZU Życie SA. Liczne warsztaty, szkolenia oraz wiele lat pracy z Klientami pozwoliło mi na zdobycie bogatego doświadczenia, które wykorzystuję w codziennej pracy. Oferuję ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne dedykowane klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom a także grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie, programy prywatnej opieki medycznej oraz programy regularnego oszczędzania. Moją pasją od wielu lat jest Ratownictwo Wodne i dlatego postanowiłem otworzyć Fundacje, która będzie zajmować się wspieraniem Ratownictwa Wodnego w Polsce i szeroko rozumianą profilaktyką, która wiem z własnego doświadczenia w Ratownictwie sprawdza się bardzo dobrze. W uzupełnieniu o profesjonalne służby musi przynieść sukces w postaci poprawy bezpieczeństwa Polek i Polaków.

Dariusz Baca

Zabrze

Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczpospolitej Polskiej

Członek Zarządu


Moje motto:

"Zawsze Razem"

Dariusz Baca – elektronik, przedsiębiorca, założyciel Fundacji TATA KOCHA. Utworzył od zera działającą ponad 20 lat na rynku w branży elektroniki samochodowej firmę DAREX. Aktywny działacz na rzecz uświadamiania i walki z przemocą emocjonalną tzw. Alienacją Rodzicielską. Z zamiłowania podróżnik, płetwonurek, kite-surfer i ski-free rider.


Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Wykonanie: ZIS